This is one of those coupons + match ups that just might not make it until the kid’s go Back to School. We are huge Jello-O fans and you can score a 4pk of Jello Pudding or Gelatin for only $1.48 each. Jell-O Gelatin or Pudding: $1.98
$1.00 off 2 JELL-O Ready-to-Eat Gelatin or Pudding
Total: $1.48 each
Leave a Reply